Kontakt

Dr. Alena Pavlíková

Pospíšilova tř. 378

Hradec Králové

GSM: +420 604 423 268

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

mapamapka

Pro klienty

Akce, kurzy


EFT Emotional Freedom Techniques - Techniky Emoční Svobody
Jak nevyřešené emoční záležitosti ovlivňují náš život? Naše vlastní přesvědčení zůstávají zakódována v limbické části mozku, která nám dává nevědomé odpovědi a odezvy na životní situace probíhající kolem nás.Tuto popsanou tendenci chování, bychom mohli nazvat i povahovým rysem osobnosti, charakterem čiemocionálnímdědictvím. Dokonce i lékařská věda se shoduje v názoru, že velká většina onemocnění vzniká na základě stresu, úzkosti, nezpracovaných emocí a našich negativních vzorců chování.
Metoda EFT nepracuje pouze s fyzickými zdravotními problémy. Je především zaměřena na odstranění příčiny záporných emocí. Dokud neadresujeme konkrétní negativní emoce, mnohdy uložené hluboko v našem podvědomí, nedocílíme ani napravení přerušení toku v energetickém systému lidského těla. Naše fyzické bolesti a nemoci jsou přímo propojeny na tyto negativní emoce. Při odstraňování bloků v energetickém toku těla dochází mimo jiné i k harmonizaci našeho života tj. dosažení jeho vyšší kvality a rozšíření hojnosti.

  • Řešení citových problémů - láska, vztahy, rodina, přátelství. Řešení profesních problémů - práce, plnohodnotný úspěch, seberealizace.
  • Nalezení a dosažení životních cílů, posílení zdravého sebevědomí. Obnovení sebelásky, radosti ze života, dosažení životní hojnosti.
  • Vyrovnání se s negativní minulostí, vyrovnání se s ztrátou milované osoby. Nalezení příčiny zdravotních problémů, i na psychosomatickém podkladu.
  • Vyčištění traumatických zážitků z dětství i dospělosti
  • Účinná pomoc při depresích, opakujících se migrénách, chronických stavech
  • Vyčištění organismu při astmatu, alergiích a různých potravinových nesnášenlivostech
  • Odstranění různých forem fóbií, pocitů strachu, agarofobie, sociální fobie, opakujících se pochybností a nepříznivých modelů chování
  • Úspěšné a trvalé snižování hmotnosti formouodblokování vlastní příčiny emočního přejídání