Kontakt

Dr. Alena Pavlíková

Pospíšilova tř. 378

Hradec Králové

GSM: +420 604 423 268

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

mapamapka

Pro klienty

Akce, kurzy

 


Moje cesta k současné praxi vedla přes zdravotnické a pedagogické vzdělání. Učila jsem téměř 20 let na základní škole a přitom se průběžně zabývala alternativní medicínou. Studovala jsem a používám metody - SRT, reflexní terapii, numerologii, automatickou kresbu, Bachovy esence, problematiku geopatogenních zón.
Tělesné potíže se vždy dotýkají psychických problémů. Propojení těchto oblastí mi umožnila metoda kineziologie v systému One Brain. Jejím prostřednictvím je možno pomoci - dětem s poruchami učení, LMD, nejistotou, strachem., - dospělým pak i v partnerských problémech, či potížích v zaměstnání, při závislostech, obezitě, bolestech hlavy, páteře.
Všechny metody jsou dobrým pomocníkem při řešení problému, umožňují každému převzít v maximální míře zodpovědnost za svůj život a objevit vlastní potenciál a hodnotu.
Nebývá zvykem prezentovat tyto metody společně, ale v mé dvaadvacetileté soukromé poradenské praxi se kombinace různých metod osvědčila právě proto, že každý z nás je jedinečný originál, a potřebuje tedy namíchat "jedinečný koktejl".