Kontakt

Dr. Alena Pavlíková

Pospíšilova tř. 378

Hradec Králové

GSM: +420 604 423 268

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

mapamapka

Pro klienty

Akce, kurzy

 Dobrý den,

potěšil mě Váš zájem o moji činnost, ale pro usnadnění spolupráce přikládám několik praktických upozornění:

 

Máte-li zájem o soukromé sezení, je nutné se předem objednat na konkrétní termín. Pokud hned neberu telefon, mějte, prosím, trpělivost, nemohu se Vám právě věnovat. S dětmi se vždy pracuje lépe dopoledne, dokud jsou soustředěné. Mají-li problémy ve škole např. hyperaktivita, poruchy soustředění, dyslexie,dysgrafie, ADHD..., budou potřeba pravděpodobně 3 návštěvy v rozmezí 4-6 týdnů. Vytestujeme-li nějaké cvičení na posílení spolupráce obou mozkových hemisfér, je potřeba ho denně doma provádět, aby mozek lépe používal celý svůj potenciál.

 

Mohu Vám během návštěvy potvrdit propustku, záleží jen na pravidlech Vašeho zaměstnavatele.

 

Pokud pojedete ke mně MHD, použijte od nádraží trolejbus č.6-pátá stanice, hlásí ji Průmyslová škola (SPŠS stavební), nebo autobus č. 12, 14, 23, 27. Použijete-li k dopravě automobil, zaparkujte u školy, nebo haly Slávie na placených stáních. Jste v zóně, kde se parkuje jen na karty, riskovali byste pokutu a botičku Naštvaný smajlík.

 

Moje pracovna nemá čekárnu, proto dodržujte, prosím, čas objednání. Přijedete-li s předstihem, vedle je báječná cukrárna.

 

Terapie trvá přibližně 90 minut, cena první návštěvy činí 1200,-Kč  (každá další návštěva pak 1000,-Kč). K doladění fyzického zdraví je v některých případech potřeba a zároveň možnost přikoupit doplňky stravy - vitamíny, čistící komplex bylin, stopové prvky... . Používám velmi čisté přírodní přípravky Finclubu.

 

Nemůžete-li se ze závažných důvodů dostavit na domluvenou schůzku, omluvte se, prosím, nejpozději do 18té hodiny předešlého dne, aby byla možnost kontaktovat dalšího klienta. Je mi vždy velmi líto, když zbytečně čekám na někoho, kdo neměl v sobě slušnost omluvit se a přitom jsem odmítla někoho, kdo by si pomoci vážil a potřebuje ji. Děkuji.

 

Objednejte se pouze v případě, že doopravdy chcete v životě něco změnit! Nečekejte zázraky na počkání, bude to chtít Vaši spolupráci, je to Váš život Vysmátý smajlík

 

Na setkání se těší Dr. Alena Pavlíková